Умови повернення

Умови повернення

Гарантії для споживачів

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

  • Споживач – фізична особа, яка набуває, замовляє, використовує або має намір придбати або замовити продукцію для особистих потреб, які безпосередньо не пов'язані з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.
  • Збережено товарний вигляд – не пошкоджено заводське пакування товару.
  • Збережено споживчі властивості – товар може бути в подальшому використаний за призначенням. інший, ви маєте при собі мати розрахунковий документ (накладну або чек), що підтверджує купівлю товару у цьому місці продажу.