Про нас

Молода компанія, що стабільно розвивається, мета якої забезпечити споживача виключно якісною продукцією. Прямі контракти з вітчизняними виробниками паливно-мастильних матеріалів надають ТОВ “Індустріальні мастила” права ексклюзивного дилерства та офіційного представництва у всіх регіонах України. Завдяки власному ввезенню нафтопродуктів із Німеччини, Польщі, Південної Кореї, Фінляндії, Нідерландів, Бельгії, Франції, наші клієнти отримують імпортний товар із “перших рук” – без зайвих посередників та витрат.

На сьогоднішній день наш асортиментний ряд представлений продукцією торгових марок: Zic, GNL, Total, Texaco, Jasol, Lotos, Optimal, Shell, Aral, Mobil, Temol, MPM, KSM Lubes, Kroon Oil, Agrinol, Frostterm, Petrol Ofisi, Motul.

Наш вузький профіль спеціалізації сприяє постійному зростанню та вдосконаленню якості послуг.

За роки своєї діяльності ми стали надійним партнером для багатьох державних та приватних підприємств.

Серед наших клієнтів підприємства легкої та харчової промисловості; малі сільгоспвиробники та великі агрохолдинги; транспортні компанії; судноремонтні та суднобудівні компанії; авіа- та вагоноремонтні підприємства; дорожньо-будівельні та автотранспортні підприємства; ремонтно-механічні та металургійні заводи; гірничодобувні та бурові компанії; енергетичні та комунальні підприємства, і т.д.

  • Конкурентна ціна

Ми зацікавлені у кожному клієнті, тому надаємо Вам партнерські ціни та обговорюємо найбільш вигідні умови співпраці.

  • Індивідуальний підхід

Наші фахівці завжди підбирають оптимальний продукт, виходячи з Вашого бюджету та згідно специфіки застосування паливно-мастильних матеріалів.

  • Винятково оригінал

Всі товари компанії мають паспорти якості заводів-виробників, сертифікати відповідності УкрСЕПРО, а також протоколи випробувань незалежних лабораторій.

  • Асортимент

Ми прислухаємося до думки клієнтів, тому постійно розширюємо наш асортимент олив, доповнюючи його зручним для Вас фасуванням.

  • 100% Доставка

Ми гарантуємо повну та своєчасну доставку продукції, незалежно від обсягу Вашого замовлення, у всі регіони України.

  • Самовивіз

Склади нашої компанії знаходяться по всій Україні. Ви маєте можливість забрати товар самостійно з найближчого пункту видачі.

Ми пишаємось нашими клієнтами. Щодня ми ростемо та розвиваємося, щоб Ваша покупка була максимально комфортною!