Підтверджуємо оригінальність нової каністри TOTAL

  • Підтверджуємо оригінальність нової каністри TOTAL

Підтверджуємо оригінальність нової каністри TOTAL

Як перевірити масло Total?

Нещодавно Total і ELF презентували оновлений дизайн каністр. Форма упаковки тепер більш ергономічна, а етикетка стала більш інформативною. Одне з найпомітніших оновлень - QR-код на фронтальній етикетці нових каністр. Однак, як виявилося, його майже не використовують за призначенням.

QR-код на етикетці каністр Total і ELF - це ще один спосіб переконатися в достовірності продукції. У компанії відзначають, що таким чином вони намагаються вберегти споживачів від придбання підробок, адже клієнт повинен бути впевнений, що купує реальний товар.

На каністрах Total і ELF нанесено статичний, але захищений QR-код, який дозволяє підтвердити, що за умови цілісності захисного кільця і ​​кришки продукт був дійсно виготовлений і розлитий в каністри на заводах Total.


Тому, щоб перевірити вашу нову каністру Total, необхідно
:

Якщо камера вашого смартфона розпізнає QR-коди, то просто навести її на QR-код, який розташований в лівому нижньому кутку. Якщо ж ні, то скористатися програмою для зчитування QR-кодів.

Після зчитування коду переходите за посиланням https://acf.total і встановлюєте версію програми Total ACF в залежності від операційної системи вашого телефону.

Тепер можна переходити до перевірки.

Як користуватися QR-кодом: покрокова інструкція

Після запуску програми на екрані телефону висвітиться інструкція. Натиснувши на Skip (Пропустити), ви можете перейти безпосередньо до перевірки.

Але все ж радимо ознайомитися з порядком дій, тому:

  • Наведіть камеру смартфона на QR-код на передній частині каністри.

Важливо: для коректного зчитування QR-коду смартфон необхідно тримати в горизонтальному положенні.

  • Переконайтеся, що відстань між камерою і каністрою становить не менше 15 см.
  • Не нахиляйте камеру, тримайте телефон рівно.
  • На екрані відображається кнопка CHECK (Перевірити) і іконка QR-коду. Щоб почати перевірку, натисніть CHECK.
  • Налаштуйте камеру таким чином, щоб іконка QR-коду на екрані збіглася із зображенням QR-коду на етикетці каністри.
  • Після цього необхідно додатково «зловити» відображення спалаху в коло на екрані.
  • Коли всі умови будуть виконані, на екрані з'явиться результат перевірки "Authentic product" - "Оригінальний продукт"

Якщо виникає помилка зчитування, необхідно ще раз переконатися, що ви дотрималися всіх умов.

Завжди звертайте увагу на цілісність захисного кільця на кришці каністри Total або ELF.

01.10.2021 15:19:01
0
169

Рекомендовані статті

Коли необхідно змінювати оливу в механічній коробці передач?

Коли необхідно змінювати оливу в механічній коробці передач?

Коли необхідно змінювати оливу в механічній коробці передач?Заміна оливи в коробці передач багатьма автовласниками сприймається як необов'язкова процедура, на якій можна заощадити. Зневажливе ставлення до трансмісії загрожує швидким виходом коробки передач із ладу та подальшим дорогим ремонтом. Будь-яка технічна рідина в усіх представлених на ринку автомобілях не вічна. Це стосується, зокрема, оли..

30.09.2021
0
61
Нові стандарти моторних олив API SP и ILSAC GF6

Нові стандарти моторних олив API SP и ILSAC GF6

Нові стандарти моторних олив API SP и ILSAC GF6З 2020 року розпочали діяти нові стандарти моторних олив для бензинових двигунів API SP і ILSAC GF-6A / GF - 6B. Вони прийшли на заміну API SN і ILSAC GF-5. Стандарт був введений на прохання автовиробників організаціями API (Американський інститут нафти) і ILSAC (Міжнародний консультативний комітет зі специфікації мастильних матеріалів).Чим новий стан..

30.09.2021
0
62
Базова олива YUBASE від ZIC

Базова олива YUBASE від ZIC

Базова олива YUBASE від ZICОлива YUBASE Це передові технології ZIC у виробництві базових олив. Запатентована технологія отримання синтетичного базової оливи групи III за класифікацією API.Технологія VHVI (VERY HIGH VISCOSITY INDEX - з англ. - дуже високий індекс в'язкості) передбачає глибоке очищення масляних фракцій нафти з подальшою їх обробкою процесом каталітичного гідрокрекінгу. В резуль..

30.09.2021
2
191
Як перевірити масло Mobil на оригінальність?

Як перевірити масло Mobil на оригінальність?

Як перевірити масло Mobil на оригінальність?Нова технологія захисту продуктів Mobil ™У 2018 році компанія ExxonMobil впровадила нові елементи захисту продукції, розташувавши їх на фронтальних етикетках каністр об'ємом 1 і 4 літри. До них відносяться QR-код, унікальний 12-значний код і об'ємні графічні елементи - опуклі металеві точки з нанесеними на них штрихами. Зверніть увагу, що протягом 3-4 кв..

04.10.2021
0
60
Характеристики індустріальних олив І-12А, І-20А, І-30А, І-40А, І-50А

Характеристики індустріальних олив І-12А, І-20А, І-30А, І-40А, І-50А

Характеристики індустріальних олив І-12А, І-20А, І-30А, І-40А, І-50АХарактеристики індустріальних оливОлива індустріальна - це продукт дистиллятной нафтової переробки, який використовується для змащення і відводу тепла робочих механізмів, а також в якості робочої рідини в гідравлічних системах.Найбільш поширені марки індустріальних олив - І-5А, І-8А, І-12А, І-20А, І-30А, І-40А, І-50А широко застос..

04.10.2021
0
62
Уся веселка антифризів

Уся веселка антифризів

АнтифризиКолір антифризу може бути яким завгодно. Він нічого не говорить про якість і клас охолоджуючої рідини. Однак ігнорувати забарвлення холодоагенту для двигуна теж не можна.В Європі та Україні діє класифікація VolksWagen:G11 - зеленийG12 - червонийG13 - жовтий, помаранчевий (раніше G12 +), фіолетовий (склад розроблений після 2012 року)Вибирати антифриз тільки за кольором - неправильно. Якщо ..

05.10.2021
0
95
Оливи для сажовиків

Оливи для сажовиків

Дизельний двигун із сажовим фільтром.Яку оливу вибрати?Сьогодні ми докладніше зупинимося на моделях із сажовим фільтром. До цієї категорії відносяться всі мотори 2011 року випуску та сучасніші. Їх установка на більш старі моделі була обов'язковою. Цей двигун також можна ідентифікувати за абревіатурою DPF, FAP або RPF залежно від того, в якій країні він був випущений. Отже, як же вибрати моторну ол..

27.01.2022
0
57