FrostTerm ВМГЗ 200л

FrostTerm ВМГЗ 200л

На складі
Рейтинг:


На складі 16060
16 060 грн.

  • Виробник: FROSTTERM
  • Модель: 3274

Основні характеристики Всі характеристики
Вид оливи: Мінеральна
Об’єм: 200л
Тип оливи: Гідравлічна
Виробник: FrostTerm

Гідравлічна олива FrostTerm ВМГЗ

Гідравлічна олива FrostTerm ВМГЗ - це мінеральна всесезонна загущена олива.

При виробництві даної оливи в якості сировини використовуються малов'язкі мінеральні компоненти, що мають мінімальну динамічну в'язкість. Ці компоненти виходять з нафтових фракцій за допомогою гідрокрекінгу або глибокої парафінізації. А вже за допомогою різних присадок та добавок олива доводиться до потрібної консистенції.

Типи присадок, що додаються до оливи FrostTerm ВМГЗ: антипінна, протизносна, антиокислювальна.

Переваги

Гідравлічна олива FrostTerm ВМГЗ виявляє відмінні мастильні властивості, майже не спінюється, ця важлива властивість допомагає уникати втрат оливи під час роботи. Також цей продукт стійкий до утворення осаду, що позитивно впливає на довговічність механізмів. Дана продукція має високі антикорозійні властивості та зарекомендувала себе як чудовий засіб для захисту металу. Одним із найбільш цінних параметрів є можливість запускати механізми без попереднього нагрівання оливи.

Застосування

Олива FrostTerm ВМГЗ призначена для всесезонного використання в системах гідроуправління та гідроприводу лісозаготівельних, будівельних, підйомно-транспортних, дорожніх та у багатьох інших машинах, у промисловому устаткуванні, яке експлуатується як у приміщеннях, так і поза, при широкому діапазоні температур у робочому обсязі від -35 °С до +50°С, залежно від типу гідронасосу, що застосовується.

Специфікації: ISO VG 15, ГОСТ 17479.3-85 – МГ-15-В.

Характеристики
Вид оливи
Мінеральна
Об’єм
200л
Тип оливи
Гідравлічна
Виробник
FrostTerm

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Договір публічної оферти і згоден з вимогами